İstanbul Buluşmamız

18.12.2023
148
A+
A-

Sendikamız Genel Başkanı Mustafa DAĞAŞAN ve MKYK üyelerimiz; 17 Aralık 2023 Pazar günü İstanbul’daki üyelerimizle Üsküdar’da kahvaltı programında bir araya geldiler.

Program vesilesi ile MKYK üyelerimiz, üyelerimizle birebir hasbihal etme fırsatı buldular. Ayrıca programda konuşan Genel Başkanımız Mustafa DAĞAŞAN şunları söyledi:

 “Öncelikle hepinizi en içten duygularımla selamlıyor, bugün aramızda olmaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Mil Maarif-Sen Genel Başkanı olarak İstanbul’daki üyelerimizle bir araya gelmek, eğitim camiamızın birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmek bizim için büyük bir onur.

Eğitim, toplumların en temel yapı taşlarından biridir. Siz değerli öğretmenler, bu yapı taşlarını en sağlam şekilde inşa eden, geleceğimizi şekillendiren önemli aktörlersiniz. Her biriniz, öğrencilerimizin hayatında unutulmaz izler bırakıyorsunuz. Bu sebeple, sizlerin varlığı ve fedakârlıkları toplumumuzun kalkınmasında ve ilerlemesinde büyük bir etkiye sahiptir.

Bugün burada, sadece öğretmenlik mesleğine değil, aynı zamanda Maarif Sen’in güçlü ailesine mensup olmanın ayrıcalığını yaşamaktayız. Mil Maarif-Sen, eğitim çalışanlarının hak ve taleplerini savunarak, onların daha iyi koşullarda çalışmalarını sağlamaya odaklanan bir sendikadır. Bizler, birlikte daha güçlüyüz; bir araya geldiğimizde, sesimiz daha gür çıkıyor.

Eğitimdeki sorunları çözmek, sistemi daha iyi bir noktaya taşımak ve öğretmenlerimizin haklarını en üst düzeyde korumak için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz. Mil Maarif-Sen olarak, sizin sesiniz olmaya devam edeceğiz. Sendikamız, sizin yanınızda, haklarınızı savunmak ve daha iyi bir eğitim ortamı için mücadele etmek adına var gücüyle çalışmaktadır.

Bu vesileyle, her birinize teşekkür ediyorum. Sizlerin azim ve özverisi, Türkiye’nin geleceğini şekillendiren en önemli güçlerden biridir. Hep birlikte daha aydınlık, daha güçlü yarınlara yürüyeceğimize olan inancımızı bir kez daha yineliyorum. Birlikte, daha güçlü, daha adil bir eğitim sistemini hayata geçireceğimize olan inancımızı asla kaybetmeyeceğiz.

Hep birlikte daha güçlüyüz, daha güçlü olacağız! Sizlere katılımlarınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

maarifim banner
Maarifim
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.