Yönetim Kurulumuz

Mustafa Dağaşan / Genel Başkan

Mustafa Dağaşan
Genel Başkan

1987 yılında Çorum Sungurlu’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Sungurlu’da, yüksek öğrenimini 2009 yılında Denizli’de tamamladı. 2009 yılında Şırnak İli Cizre İlçesine sınıf öğretmeni olarak atandı. 2009 – 2014 yılları arasında Cizre’de öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulundu. 2014 yılında Ankara’ya tayin oldu. Yüksek öğrenim yıllarından bugüne dek; birçok sivil toplum faaliyetinde, birçok sosyal sorumluluk projesinin yürütülmesinde aktif görev ve sorumluluk aldı. Gençlik ve eğitim üzerine TV programı ve çeşitli dergilerde editörlük yaptı. Yüksek lisans öğrenimine devam eden ve aynı zamanda eğitim ve öğrenci koçu olan Dağaşan; halen Ankara’da okul müdürü olarak görev yapmaktadır. Dağaşan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Akif Keten / Genel Sekreter

Akif Keten
Genel Sekreter

1984 yılında Amasya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Amasya’da tamamladı. 2008 yılında Ankara İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 2006-2010 yılları arasında Bolu ilinde imam-hatip olarak görev yaptı.  2010 yılında Ankara iline öğretmen olarak atandıktan sonra Polatlı, Sincan ve Pursaklar ilçelerinde öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. Hâlen Ankara’da İmam Hatip Lisesi Müdürü olarak görev yapan Akif KETEN, evli ve iki çocuk babası olup, orta derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Prof. Dr. Orhan Çağlayan / Genel Bşk. Yrd. (Eğitim ve Sosyal İşler)

Prof. Dr. Orhan Çağlayan
Genel Bşk. Yrd.
(Eğitim ve Sosyal İşler)

Hazırlanıyor…

Yavuz Yıldız / Genel Bşk. Yrd. (Teşkilâtlandırma)

Yavuz Yıldız
Genel Bşk. Yrd.
(Teşkilâtlandırma)

1982 yılında Bayburt’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2004 yılında Karadeniz Teknik Fakültesi Sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2004-2012 yılları arasında Bayburt ilinde Sınıf öğretmeni olarak çalıştı. 2012 yılından itibaren Pursaklar ilçesinde öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. 2018 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Yönetimi bölümünde Yüksek lisansını tamamladı. Halen Ankara’da sınıf öğretmeni olarak görev yapan Yıldız, evli ve iki çocuk babasıdır.

Çağlar KILIÇ / Genel Bşk. Yrd. (Mevzuat ve Toplu Sözleşme)

Çağlar KILIÇ
Genel Bşk. Yrd.
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)

1983 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2005 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 2005-2010 yılları arasında Elazığ ilinde öğretmenlik ve yöneticilik yaptı.  2010 yılında Ankara iline atandıktan sonra Pursaklar, Çankaya ve Keçiören ilçelerinde öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. Hâlen Ankara’da müdür yardımcısı olarak görev yapan Çağlar KILIÇ, evli ve iki çocuk babası olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Nazmi Berat KOÇER / Genel Bşk. Yrd. (Mali İşler)

Nazmi Berat KOÇER
Genel Bşk. Yrd.
(Mali İşler)​

1986 yılında Niğde’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Niğde’de tamamladı. 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Şırnak İlinde göreve başladı. Farklı zaman dilimlerinde öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulunan Koçer, hâlen Ankara’da matematik öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Mehmet AKDAŞ / Genel Bşk. Yrd. (Basın ve İletişim)

Mehmet AKDAŞ
Genel Bşk. Yrd.
(Basın ve İletişim)​

Hazırlanıyor….